14-кратный чемпион и трехкратный обладатель Кубка Украины
 
 
Балтийская лига  

20 января
  
Dragunas Klaipeda - ZTR

(14:00) 

Суперлига 

23 января
 

ZTR-Буревестник-ЦСКА

(17:00, ДС ЗТР) 
 


  
 
 
 


 

 

  

     
  
Буревестник - Мотор
  Балтийская лига 
18 января
Polva Serviti - ZTR
23:29 (13:15)
 
 Супер
лига
16  января
 Портовик-ЗТР-Буревестник
33:32 (19:14)

  
           
"Сталь"(Мелец) - ZTR
30:36 (13:14) 

Турнирная таблица

Суперлига
  МО
Мотор1428
2 ZTR1222
ЗНТУ-ЗАС1521
Донбасс1519
Одесса1516
Портовик1312
7 ЗТР - Буревестник144
ЦСКА144
СКА - Львов140

Балтийская лига

Группа А
  МО
1 ZTR712
СКА Минск69
Dragunas Klaipeda57
Riihimaki Cocks44
Polva Serviti52
HC Kehra/Horizon Pulp&Paper70

Лучшие бомбардиры


ZTR
  • Андрей АКИМЕНКО - 54
  • Максим КАРАМЫШЕВ - 49
  • Дмитрий АРТЕМЕНКО - 44

ZTR-Буревестник
  • Александр ОНУФРИЕНКО - 61
  • Владислав ЗАЛЕВСКИЙ-60
  • Алексей ЩЕРБАК - 49

Украинская гандбольная лига
Федерация гандбола Украины

logo.neu

Лига чемпионов ЕГФ

 061_ua
 logo
 
ЄГФ оголосила про реформу єврокубків та ігрового календаря
EGF_ispУ дні вирішальних битв жіночого чемпіонату Європи в Парижі засідав виконком ЄГФ. Його рішення кардинально змінюють структуру єврокубкових турнірів з сезону-2020/21.
Революційні перетворення стали прямим наслідком того, що у травні ЄГФ підписала десятирічний контракт з двома лідерами в області спортивного маркетингу - компаніями Infront і DAZN. Відзначається, що всі рішення були прийняті після консультацій з представниками клубів, ліг і гравців.
Ліга чемпіонів змінить формат

Починаючи з сезону-2020/21, структури чоловічої і жіночої Ліг чемпіонів будуть ідентичні. У кожному з турнірів візьмуть участь 16 клубів, причому кваліфікаційні раунди підуть в минуле.
На першому етапі формуються дві групи по 8 команд, що грають в два кола. По дві найкращі команди з кожної групи отримують прямі путівки до чвертьфіналу, тоді як по два гірших колективу вибувають з розіграшу. Решта клубів (3-6-е місця в групах), розбившись на пари, визначать ще чотирьох чвертьфіналістів. Кульмінацією сезону стане традиційний «фінал чотирьох».

Кубок ЄГФ перетвориться на Європейську гандбольну лігу

Нинішній Кубок ЄГФ з сезону-2020/21 отримає нову назву - Європейська гандбольна ліга. На відміну від Ліги чемпіонів, формати проведення чоловічого і жіночого турніру в ній будуть відрізнятися.
У сильної статі 12 команд потраплять до групового турніру напряму, а ще 12 - за підсумками двох кваліфікаційних раундів. 24 клуби будуть розбиті на 4 групи по 6 команд, і по 4 найсильніші команди отримають квитки в 1/8 фіналу. Далі розіграш пройде по системі з вибуванням до «фіналу чотирьох».
У жінок у Європейській гандбольній лізі три кваліфікаційні раунди визначать всіх 16-ть учасників групового турніру. Розділившись на 4 квартети по 4 команди, вони визначать 8 чвертьфіналістів - ними стануть клуби, що зайняли перші та другі місця в групах. Переможець турніру буде визначений в «фіналі чотирьох» - в нинішньому жіночому Кубку ЄГФ, на відміну від його чоловічого аналога, подібний формат не передбачений.

Кубок виклику

А ось Кубком ЄГФ з сезону-2020/21 буде називатися третій за рангом євротурнір, що зараз носить ім'я Кубок виклику. І у чоловіків, і у жінок його структура однакова - жодних груп, лише раунди на вибування. У 3-му раунді візьмуть участь 32 клуби, далі йдуть 1/8 фіналу, чвертьфінали, півфінали та фінал. На відміну від більш рейтингових турнірів, «фіналів чотирьох» в новому Кубку ЄГФ не передбачено - переможці визначаться в традиційних матчах з роз'їздами.
Крім трансформації єврокубків, ЄГФ за 20 місяців до старту міжнародного сезону-2020/21 вже затвердила його календар. У ньому є суттєві нововведення - так, гравцям тепер не доведеться проводити матчі за національні команди після завершення клубного сезону. Тиждень збірних, що нині проходить в середині червня, буде зрушений на кінець квітня-початок травня (у 2021 році він пройде з 26 квітня по 2 травня).
Сезон тепер завершуватиметься лігочемпіонськими «фіналими чотирьох» - у жінок вони будуть проводитися в кінці травня, а у чоловіків у середині червня (зокрема, у 2021 році відповідно 29-30 травня і 12-13 червня). Причому ЄГФ зобов'яже всі національні федерації закінчувати внутрішні чемпіонати щонайменше за тиждень до вирішальних баталій головного єврокубка. Всі ці заходи дозволять гравцям раніше піти у відпустку і мати більше часу для підготовки до наступного сезону.
Ще одне важливе нововведення полягає в тому, що матчі чоловічої Ліги чемпіонів будуть проходити по середах і четвергах, а чоловічий Європейської гандбольної ліги - по вівторках (з опцією проведення окремих ігор по середах). У той же час поєдинки всіх жіночих євротурнірів, а також чоловічого Кубка ЄГФ будуть проходити по суботах і неділях.
Крім того, виконком ухвалив відправити на подальший розгляд проект, згідно з яким в жіночих чемпіонатах Європи починаючи з 2024 року буде брати участь 24 збірні замість нинішніх 16. До цього питання ЄГФ повернеться на наступному засіданні виконкому, яке пройде в ході чоловічого чемпіонату світу-2019 у Гамбургу.
Фото - eurohandball.com/
handballfast.com