14-кратный чемпион и трехкратный обладатель Кубка УкраиныСуперлига


Мотор - ZTR

Матч Перенесен


Суперлига
 
Одесса - ZTR

Матч Перенесен


  
 


   

 

 
 


  
 
 
 


 

 

  

     
  
Буревестник - Мотор

ZTR в соц.сетях


Cуперлига
23 февраля
ZTR - Одесса
    37:25 (20:14)
 
Суперлига 
29  февраля
Донбасс - ZTR
40:34 (16:17)

  
           
"Сталь"(Мелец) - ZTR
30:36 (13:14) 

Турнирная таблица

Суперлига
  МО
Мотор1632
Донбасс1624
3 ZTR1624
Одесса1616
5 ЗТР - Буревестник149
СКА - Львов158
Портовик157
ЦСКА142

Лучшие бомбардиры


ZTR
  • Дмитрий АРТЕМЕНКО - 89
  • Иван БУРЗАК - 49 
  • Александр Тильте - 42

ZTR-Буревестник
  • Игорь ОДИНОКОВ - 64
  • Артем ПОПОВИЧ - 60
  • Иван ЧЕРВКО - 52

Украинская гандбольная лига
Федерация гандбола Украины

logo.neu

Лига чемпионов ЕГФ

 061_ua
 logo
 
Рішення Комітету ФГУ щодо гандбольних змагань команд різних вікових груп

12 березня Комітет з організації та проведення змагань ФГУ керуючись наказом Міністерства молоді та спорту (від 12 березня) та постановою Кабінету міністрів України (від 11 березня) ухвалив такі рішення:

  • Призупинити усі дитячо-юнацькі та молодіжні гандбольні змагання в Україні.
  • Офіційні турніри дорослих жіночих та чоловічих команд – чемпіонати Суперліги, Вищої ліги, Першої ліги, національні Кубки – триватимуть згідно календаря.
  • Матчі дорослих команд проходитимуть без глядачів.

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт 12 березня підписав Наказ про запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 з метою захисту учасників фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів від інфекційних хвороб.

Відповідно до наказу, на період з 12 березня по 3 квітня 2020 року скасовуються:

-         фізкультурно-оздоровчі заходи, чемпіонати України, всеукраїнські змагання, турніри, матчеві зустрічі, Кубки України з видів спорту серед різних вікових груп крім дорослих, що передбачені Єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2020 рік, з подальшим їх перенесенням на терміни, які будуть додатково встановлені з урахуванням пропозицій відповідних спортивних федерацій;

-         Міжнародні спортивні заходи на території України проводяться з урахуванням рішень міжнародних федерацій з видів спорту;

-          Чемпіонати України з видів спорту серед дорослих та міжнародні спортивні заходи на території України дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників);

-          навчально-тренувальні збори національних збірних команд України з видів спорту, що проводяться в України та за кордоном, проводяться з дотриманням рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я та Міністерства охорони здоров’я щодо профілактики захворюваності коронавірусу COVID-19, розміщеними в офіційних джерелах українського урядового інформресурсу щодо коронавірусу - https://covid19.com.ua/; офіційного сайту Міністерства охорони здоров’я України - https://moz.gov.ua/; офіційного сайту ВООЗ - https://www.who.int/emergen…/diseases/novel-coronavirus-2019.

-          Згідно з наказом рекомендовано відповідним всеукраїнським спортивним федераціям делегувати національні збірні команди на міжнародні спортивні змагання з урахуванням епідеміологічної ситуації в країні проведення.

-         Також рекомендовано органам державного управління з питань фізичної культури і спорту обласних та міста Києва державних адміністрацій вжити заходів щодо запобігання захворюваності та поширення коронавірусу COVID-19.

-          Олімпійському навчально-спортивному центру "Конча-Заспа" здійснювати профілактичні заходи щодо запобігання захворюваності та поширення коронавірусу COVID-19 на територію центру та не допускати одночасного перебування в одному з приміщень центру більш як 200 осіб.

 

Постанова Кабінету Міністрів України № 211 про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19

1.  Установитиз 12 березнядо 3 квітня 2020 р. наусійтериторіїУкраїникарантин, заборонивши:

- відвідування закладів освіти її здобувачами;

- проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників).

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним, Київській міській державним адміністраціям разом з органами місцевого самоврядування забезпечити:

організацію виконання та контроль за дотриманням на відповідній території вимог цієї постанови, своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів;

подання щодня Міністерству охорони здоров’я інформації про здійснення заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 для її узагальнення та інформування Кабінету Міністрів України.

 

Федерація гандболу України

https://handball.net.ua/ukr//